Competitie

oktober 2018

vrijdag 5 oktober 2018
zaterdag 6 oktober 2018
zondag 7 oktober 2018
vrijdag 12 oktober 2018
zaterdag 13 oktober 2018
zondag 14 oktober 2018
vrijdag 19 oktober 2018
zaterdag 20 oktober 2018
zondag 21 oktober 2018
vrijdag 26 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
SEGHWAERT 3-LEIDSCHENDAM 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 9Stand
THOR DE BATAAF 5-LEIDSCHENDAM 3
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 11Stand
19:00LEEUWENBERGH 2-LEIDSCHENDAM 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00NOOTDORP 2-LEIDSCHENDAM 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00LEIDSCHENDAM 3-PIJNACKER 5Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 9Stand
19:00LEIDSCHENDAM 1-ZUID-WEST 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 35Stand
19:00FORESCATE 2-LEIDSCHENDAM 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00LEIDSCHENDAM 1-LEEUWENBERGH 3Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 28Stand
19:00LEIDSCHENDAM 1-OMMOORD 1Kunstgras
zaterdag 27 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
09:00LISSE 3-LEIDSCHENDAM 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
10:00LEIDSCHENDAM 2-HTV BERG EN DAL 3Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
10:00ZOETERMEER 2-LEIDSCHENDAM 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
12:00LEIDSCHENDAM 1-DE DELFTSE HOUT 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
12:00LEIDSCHENDAM 1-LEEUWENBERGH 3Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:00LEIDSCHENDAM 3-LEEUWENBERGH 5Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00LEIDSCHENDAM 1-THOR DE BATAAF 6Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 17Stand
13:00ZOETERMEER 1-LEIDSCHENDAM 4Gravel
zondag 28 oktober 2018
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 89Stand
09:00BLEISWIJK 1-LEIDSCHENDAM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
09:30NIEUWE SLOOT 2-LEIDSCHENDAM 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00LEIDSCHENDAM 1-DEKKER ROKKEVEEN 1Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 123Stand
10:00LEIDSCHENDAM 2-SEGHWAERT 3Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 65Stand
10:30THOR DE BATAAF 5-LEIDSCHENDAM 1
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BENTHUIZEN 1-LEIDSCHENDAM 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
12:00LEIDSCHENDAM 1-CROMWIJCK 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
12:00LEIDSCHENDAM 2-DE METSELAARS 1Kunstgras